Вирощуємо троянди в горщику

роза

Королеву квітів виростити вдома не так складно, як здається. Головне — створити оптимальні умови для росту рослини.


Перш за все буде потрібне насіння або саджанці. Великий їх вибір пропонує сервіс OLX. Тут можна вигідно купити троянди саджанці або насіння інших рослин.

Сорти для вирощування

Існує досить багато сортів рослини, але не кожен з них підходить для вирощування в умовах приміщення. Краще за все зупинитися на наступних варіантах троянди:

  • мініатюрні – висота дорослих рослин не перевищує 30 сантиметрів, а квітнуть вони з весни до осені;
  • чайні – досягають 50 см, квітнуть різними кольорами;
  • бенгальські – ідеальний варіант для кімнати, квітнуть білими, рожевими або червоними квітками;
  • поліантові – підходять для вирощування на вікні, мають рожеві або кремові квіти.

Таким чином, кожен зможе вибрати підхожий сорт для вирощування вдома.

Умови для рослин

Троянди добре ростуть при поєднанні високої вологості та світла. Для вирощування не потрібні теплиці та спеціальні приміщення. Достатньо встановити горщик з квіткою на вікно. Але важливо захистити її від приладів опалення спеціальним екраном з фольги.

Якщо мова іде про зимове вирощування, то квітці може не вистачати світла через коротку тривалість дня. Тому додатково потрібно буде використовувати джерела світла (фітолампи). Швидкий ріст забезпечить вода: вона повинна бути на 2-3 градуси теплішою за повітря в приміщенні.

Влітку горщик з трояндою виносять на подвір’я або на балкон, де вона отримує достатню кількість світла. Але потрібно захистити листя та квітки від сонячних променів. Полив проводять зранку, коли повітря не прогрілося. В похмуру погоду полив не здійснюють, оскільки коріння може загнитися.

Одна з головних умов – оптимальна вологість ґрунту. Поливати потрібно доти, поки з дренажних отворів не поллється вода. Не можна залишати її в піддоні довше, ніж на 2 години. Поживні речовини троянда отримує з землі: в будь-якому магазині є спеціальні суміші саме для вирощування цих декоративних рослин.

Феона

One thought on “Вирощуємо троянди в горщику

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *