Курси React: навіщо та 3 аргументи за онлайн

курси react

Дана стаття опублікована на правах реклами.

У вакансіях для програмістів часто зустрічається така вимога до кандидатів, як вміння працювати з React.JS. І це не випадково: React.JS – затребувана технологія програмування. Це JavaScript-бібліотека для створення користувальницьких інтерфейсів – зовнішніх частин веб-ресурсів, з якими взаємодіє користувач. З використанням React.JS створювалися Netflix, Yahoo! вотсап та багато інших відомих сервісів та програм. Тож недивно що вельми затребуваними та актуальними на ринку є курси React онлайн, про які ми зокрема поговоримо далі.


У цій статті розповідаємо про можливі варіанти навчання React: професійний курс react js online і безкоштовні матеріали в мережі.

Навіщо вчити React

Програміста, який займається розробкою користувальницького інтерфейсу із застосуванням технології React.JS, називають React Developer. Він знає всі можливості та особливості цієї бібліотеки. Ось лише частина переваг React.JS для розробників:

  • бібліотеку створювала команда професійних розробників – це говорить про її надійність. До того ж вона існує з 2013 року і за цей час була неодноразово протестована. React.JS регулярно оновлюється, при цьому перехід до нових версій відбувається практично непомітно;
  • у React.JS добре пророблена документація, а розробники регулярно розповідали про неї на конференціях, семінарах, тощо — це значить, що особливості бібліотеки описані досить докладно, тому вивчення react чудово підійде навіть новачкам в програмуванні;
  • бібліотека з відкритим вихідним кодом – вона безпечна для будь-яких додатків, в тому числі комерційних.

React на сьогоднішній день є найпопулярнішою бібліотекою для створення користувальницьких інтерфейсів. Він відмінно підходить для новачків, так як простий у вивченні і розумінні.

На “реакті” можна розробляти додатки для різних платформ, де є браузер: веб – і мобільні сервіси, додатки для телевізорів.

За рахунок того, що React дуже популярний і має велику спільноту, для нього існує величезна кількість прикладів, модулів і відмінна документація.

Основною перевагою React я бачу те, що він не нав’язує сувору архітектуру проекту і свою екосистему. Це дозволяє експериментувати з різними модулями та архітектурами. Можна знайти все кращі практики, але під кожен проект вони можуть відрізнятися. У програміста розв’язані руки в тому, як використовувати бібліотеку для конкретного завдання і проекту.

У двох словах я б описав React як конструктор Lego. У вас є багато дрібних компонентів, тобто деталей, з яких ви можете зробити хоч машину, хоч вертоліт, хоч будинок. Є також і рухомі частини – це змінювані стану, які впливають на те, що буде відображатися і змінюватися на сторінці.

На ринку вакансій, якщо подивитися, більшість роботодавців вимагають від кандидатів вміння програмувати в React, тому знайти роботу зі знанням цієї бібліотеки буде набагато легше.

React.JS можна назвати універсальною технологією, яку професійні програмісти використовують для вирішення важливих завдань. За допомогою цієї бібліотеки створюються додатки, відображення в яких змінюються без перезавантаження. Тому веб-ресурси оперативно реагують на дії користувача: швидше завантажуються дані в заповнених формах або відбувається процес додавання товарів в корзину.

Кращі курси з React.JS

Навчання React в Києві та інших українських міста можна розпочати з платних курсів від відомих онлайн-шкіл, таких як наприклад школа «Sigma Software», яка загалом проводить самі різноманітні курси it. Це оптимальний варіант для тих, хто планує швидко освоїти технологію і застосовувати її в своїй роботі.

Крім того ця школа пропонує онлайн навчання, яке саме по собі має ряд переваг:

  1. Можливість вчитись з будь-якого місця, для ефективного навчання потрібний лише ноутбук та хороший Інтернет і звісно бажання та наполегливість.
  2. Можливість самостійно планувати темп навчання та поєднувати його із іншою оффлайн роботою.
  3. Непотрібно витрачати час на дорогу, загалом онлайн формат ідеальний з точки зору економії часу.

Одним словом сподіваємося що наша стаття переконала вас почати вивчення react в онлайн форматі.

Феона

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *